Pneumatiky priamo

Predaj pneumatík sa za niekoľko posledných rokov výrazne zmenil. V minulosti bolo možné pneumatiky kúpiť iba v bežných servisoch, ktoré ponúkali iba niekoľko druhov a značiek pneumatík. Spotrebiteľ tak väčšinou z týchto servisov odchádzal nie práve najspokojnejší.

Internetová revolúcia zasiahla aj predaj pneumatík. Boli to práve pneumatiky, ktoré sa ako prvé začali predávať online. Sú síce veľké, ale je možné ich ľahko skladovať a prepravovať. Dokonca aj na Slovensku je prevádzkovaných niekoľko eshopov špecializujúcich sa na predaj pneumatík.

Jedným z najznámejších online predajcov autoplášťov je eshop pneumatikypriamo.sk. Názov tohto eshopu vypovedá o mnohom. Pneumatikypriamo.com ponúka pneumatiky od rôznych výrobcov za veľmi výhodné ceny. Nízke ceny tento eshop dosahuje vďaka premyslenému spôsobu distribúcie.

Internetový obchod pneumatikypriamo.com je prevádzkovaný nemeckou spoločnosťou Delticom, ktorá je jedným z najväčších online predajcov pneumatík v celej Európe. Delticom distribuuje pneumatiky priamo z Nemecka, čo umožňuje obrovské úspory nákladov.

Pneumatikypriamo.com ponúka vo svojom katalógu viac ako 25 tisíc typov pneumatík od viac ako 100 výrobcov. Na rozdiel od iných eshopov pneumatikypriamo.com neumožňuje objednávať tovar na dobierku. Platiť je možné platobnou kartou, šekom alebo bankovým prevodom.

Internetový obchod pneumatikypriamo.com zabezpečuje aj montáž pneumatík – deje sa to v spolupráci s mnohými pneuservismi po celom Slovensku.  V eshope pneumatikypriamo.com je možné zakúpiť pneumatiky na osobné, nákladné, ale aj poľnohospodárske automobily.

Obutie tu nájdu aj motocykle.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Obchody s pneumatikami a označený , , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.